Wednesday, January 18, 2017

Snadné způsoby pěstování léčivých rostlin Pala

Muškátový oříšek kultivace a kultivace muškátového oříšku http://slosa.blogspot.com/2016/03/cara-menanam-dan-budidaya-pala.html mnoha rozvinutých zemědělců Indodnesia v obou individuální a řídí společnost, vzhledem k vysoké poptávce muškátového oříšku na potřeby v zemi iv zahraničí, rostlina je velmi atraktivní pro podniky, a to zejména ve světě agrobyznysu ,

Kromě toho rovněž muškátový oříšek rostliny mohou žít i v oblasti s teplotou 20 až 30 stupňů Celsia. 50 až 80 procent vlhkosti, a srážky 2000 až 3500 mm ročně je také velmi dobrá jako místo pro pěstování muškátového oříšku.

Muškátový oříšek může prospívat v místech, které přijímají dostatek slunečního světla. Všechny výše zmíněné parametry jsou splněna v rovinách Indonésie. Není divu, že muškátový oříšek může dobře rostou v jihovýchodní Asii hlavně Indonésii.

pěstování Pala
Podmínky Grow
Tropis.Syarat roste optimálně v této oblasti roste.
Ideální roste v nadmořské výšce 0-900 metrů nad mořem.
Strukturální volné zeminy, písčitá hlína, jílovitá hlína a bohatá na organickou hmotu.
Dešťové srážky 1500-3000 mm / rok.
Optimální teplota vzduchu 20˚C-25C.
Vlhkost vzduchu 55 až 60%.
kyselost půdy (pH) ideální pohybují mezi 6,5-7,5.

Muškátovníku rostlina je citlivá na zamokření (zakalit), protože stojatá voda může způsobit zakrnělý růst rostlin a náchylné k hnilobě kořenů. Proto bude muškátový oříšek plodina fit tofografinya pěstované v oblastech, které nejsou ploché (zvlněná) a dobrou drenáž.

Ochrana stromů

Při pěstování muškátového oříšku, zahrnují plodiny vítr by měl upoutat pozornost. Další využití stínu stromů je chránit rostlinu před nadměrným slunečním zářením, zvláště když jsou rostliny ještě muda.Yang třeba připomenout, v době, kdy rostlina byla ve věku 4-5 let se muškátový oříšek plodina již vyžadují hodně slunečního světla, aby byl produktivní. Z tohoto důvodu je ochranná strom ředění je třeba udělat, je také důležité, aby se zabránilo abnormálního růstu, který probíhá směrem vzhůru a zabránit konkurenci v absorpci živin mezi muškátovníku plodiny a oříznutí pelindung.Pohon dobré chrániče je strom, jehož listy jsou příliš husté a odolné vítr fouká jako palma, Duku, rambutan a druhů jiných ovocných stromů.

Jak zasadit
U půd, které nebyly vysázeny, clearing křoví a kácení stromů by mělo být provedeno v období sucha, je to, aby se zabránilo rychle rostoucí zpět belukar.Pengolahan Bush pozemky určené k uvolnění zeminy, menciptakanareal provzdušněné (cirkulace vzduchu), jakož i čištění kořeny a rostlinných zbytků. U šikmých ploch, je třeba vynaložit na verandě-terusuntuk zabraňují erozi.


No comments:

Post a Comment