Thursday, January 5, 2017

Snadné zpusoby, jak pestovat kukurice Výsadba Pravda

Kukurice (Zea mays ssp. Mays) http://slosa.blogspot.com/2016/04/cara-menanam-jagung-yang-benar.html je jedním z predních potravinárských plodin sacharidu nejduležitejší v celém svete, jiné než pšenice a rýže. Pro obyvatele Strední a Jižní Ameriky, kukurice na zrno je základní potravinou, stejne jako pro vetšinu obyvatel Afriky a nekterých oblastech v Indonésii. V této dobe, kukurice je také podstatnou soucástí krmiva pro zvírata. Další použití je jako zdroj ropy a základních materiálu jedlé kukuricné mouky. Ruzné produkty odvozené výnos kukurice jako suroviny pro ruzné prumyslové výrobky

Obvykle bez pudy metoda vhodná které mají být použity v rýžového pole, zeleninou a rýží byly dokonceny v sklizne. Lze aplikovat v rainfed a zavlažovány rýže technické chce realizovat strídání plodin. Straw bývalý rýže plodina je velmi užitecný jako mulc na rostlinnou kukurice.

Podmínky klima
Kukuricné rostliny pestované v tropu pudy a subtropických
Kukuricné rostliny mohou adaptovat na rostoucí oblasti životního prostredí
Nadmorská výška mezi 0 až 1300 m nm
Teplota byla 13 -38 stupnu Celsia
Behem rustu, kukurice vyžaduje optimální teplotu 23-27 stupnu Celsia (teplota není problém pro rozvoj kukurice)
Optimální množství srážek je 100 mm, 125 mm za mesíc
Pro rust a produkci kukurice vyžaduje plné slunci.

Výsadba kukurice (Zea mays L.) obecne provádí dilahan sušené (rašelina) a alkalické pudy (neloupaná). Kukurice plodin v suché zemi jsou obvykle spojeny s vhodnými sklizne vzory na místní derah. Zatímco peneneman kukurice v rýžových polích se obecne provádí pad kemrau sezóny rýže plodinu po sklizni. Kukurice plodina má dobrou prizpusobivost pro více typu pudy. Land jako místo pro rust rostlin kukurice musí mít dostatecný obsah živin.

orba
a. Príprava slámy mulcovací
Nezbytné prípravné kroky jsou vyklízení pud. Cistý sláma zbytek sklizne z pudy sekání nebo sekání. Poté posypeme rovnomerne na povrch pudy. Sláma mulcování je užitecný jako pokrytí pudy.
b. nastavení odvodnení
Pripravit odvod na pozemku, který bude použit. Odvodnení se provádí pomocí lineární vzdálenosti mezi segmenty asi 2 metry. Úcelem provádení tohoto odvodnení za úcelem odstranení prebytecné vody, protože neexistuje žádný zpracování pudy, jako je napríklad výškou vyvýšených záhonech. Nenechte se podmácených pudu.
c. pletí
Plevel stát rušivým faktorem v žádném až do metody. Když Laha používáme zarostlé plevelem by se mela vztahovat pletí s herbicidy. Pokud plevel pomerne hodne, použijte systémový herbicid, který muže zabít plevel z korene. Použijte herbicidu znacek, které vyhovují vašim potrebám (my nezmínil znacku) a užívání podle doporuceného dávkování.

Stejne tak správný zpusob, jak pestovat kukurici, mohou být užitecné pro všechny z nás ano, dekuji.


No comments:

Post a Comment